František Porupka

Velká Bíteš

Poděkování firmě ITMS plast za kompletní služby při výběru, výrobě a dodání nádrže na dešťovou vodu. Už jsem doporučil dalšímu zájemci o nádrž.

Celý článek

Jakub Zahrádka

Praha 2 - Nové Město

Dobrý den,
s Vaším přístupem a rychlostí jsem byl maximálně spokojen, profesionální přístup a kvalitní výrobek plně charakterizují Vaší společnost. Ještě jednou děkuji za spolupráci.

Celý článek

Zbyněk Štědrý

Ústí nad Labem

Děkuji touto cestou sl. Porazilové a panu Sklenářovi za vstřícnost a odbornou pomoc při výběru kruhového septiku SKS 1,5m3, který díky jejich pomoci a včasnému dodání mohl být v požadovaném čase zabudován. Za tyto služby a kvalitu zpracování děkuji celému Vašemu týmu profesionálů, tím společnosti ITMS plast s.r.o. Náměšť nad Oslavou. 

Celý článek

Jaroslav Novák

Praha

Dvouplášťovou odpadní jímku jsem si vybral na internetu. Již při získávání dalších doplňujících informací jsem byl velmi mile překvapen přístupem zaměstnanců firmy. Jímku mi zhotovili velmi rychle a v nejvyšší míře mi vyšli vstříc s termínem dodání. Dodaný výrobek zcela splňuje mé požadavky a firmu ITMS plast mohu jen doporučit.

Celý článek

Voňka Miroslav

Hradec Kralové

Po objednání nadrž 10m3 dorazila v pořádku a hlavně rychle. Kvalitní výrobek a dobrá práce s ním při montáži. Spokojenost .

Celý článek

Jaromír Šenkeřík

Hranice

Pokud bych měl shrnout vše týkající se mnou poptávané jímky na dešťovou vodu, tak od počátku bylo vše na „jedničku“☺.
Dal jsem na první dojem při vyhledávání na internetu, kde mě zaujala již Vaše webová stránka a hlavně skutečnost, že se jedná o výrobní společnost z Česka.
V  rychlosti jsem pročetl vše potřebné a musím uznat, že máte vše dobře, přehledně a hlavně pochopitelně vysvětlené. Takže vytočení telefonního čísla na jednoho z majitelů mně netrvalo dlouho.
Podtrženo sečteno… Vynikající komunikace se všemi, krátký výrobní termín a dodávka na místo s velmi ochotným řidičem a nádoba, která se v žádném případě nepodobá těm předraženým polským „ponorkám“☺.

Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Celý článek

Jiřina Godešová

Zahrádka

S nádobou jsme spokojeni. Jednání i technika byla vstřícná a milá. Děkujeme.

Celý článek

Libor Plachý

Odolená Voda

Pro mou novostavbu jsem potřeboval nádrž na dešťovku o objemu 5cbm. Společnost ITMS plast mě přesvědčila nejen cenou, ale i výbornou komunikací. Nádrž byla upravena na míru dle mých požadavků a zdarma dodána na místo. Není co dodat….. doporučuji.

Celý článek

Jan Holý

Kácov

S nákupem jsem byl velice spokojen. Od přehlednosti webových stránek až po dodání. Ještě nemám jímku osazenou a vyzkoušenou, ale tam neočekávám žádný problém v netěsnosti a pod..

Koho bych ale rád vypíchl je pan Bc. Petr Sklenář. Rád spolupracuji s profesionály a tím on je co do odbornosti to do obchodního přístupu a komunikace. Chválím také řidiče.

Celý článek

Milan Vintrlík

Moravskoslezský Kočov

Společnost ITMS plast s. r. o. po celou dobu přistupovala ke komunikaci velmi vstřícně. Kromě obvyklých obchodních formalit vysoce hodnotím poradenství, schopnost pružně reagovat na naše nestandardní požadavky a stejně tak trpělivost, s jakou pracovníci společnosti přistupovali k našim mnoha upřesňujícím dotazům. Příjemným překvapením bylo zkrácení dodací lhůty objednaného výrobku.

Celý článek
Další články