Hlavní strana>Top menu >O společnosti

ITMS plast s.r.o. – plastový specialista

 

Společnost s ručením omezeným ITMS plast se sídlem v bývalém továrním areálu v Náměšti nad Oslavou nabízí výrobu a distribuci produktů z plastu.

Za poslední 4 roky jsme velmi rozšířili naše portfolio služeb. Mimo klasické specializace na výrobu nádrží na vodu, septiků, odpadních jímek (žump), zemních pískových filtrů či nadrozměrných retenčních nádrží se nyní specializujeme i na výrobu bazénů z kvalitních materiálů a jako jediní v České republice na výrobu podzemních plastových sklepů.

Naši firmu jsme z důvodu širší nabídky produktů rozdělili do následujících divizí:

-          Divize nádrží (nádrže na vodu, septiky, odpadní jímky/žumpy)

-          Divize podzemních plastových sklepů

-          Divize bazénů a zastřešení

-          Divize technologických celků

-          Divize zahraničního obchodu

Každou z našich divizí má na starosti velice pečlivě proškolený manažer, který zajišťuje další komunikaci se zákazníkem od prvního kontaktu přes výrobu a samotnou realizaci dané objednávky. Vždy máte tedy jistotu, že je náš člověk proškolen právě v dané oblasti, o kterou Vy máte zájem.

Naše firma má taktéž bohaté zkušenosti s výrobou specializovaných produktů z polypropylenu, jako nejčastější spolupráci můžeme zmínit specifické nádrže pro rybáře, vany a nory pro myslivce, technologické celky pro aquaponii či spolupráci s brněnskou Zoologickou zahradou na filtraci jednoho z pavilonů.

Produkty jsou vždy vyrobeny z materiálů, které jsou 100% svařitelné, vodotěsné, disponují dlouhou životností a jsou také odolné vůči agresivním látkám či UV záření. U nás máte záruku, že všechny materiály mají původ z Německa a velmi rádi Vám předložíme i veškerou certifikaci.

Při výrobě produktů využíváme nejmodernějších technologií. Jsme častým účastníkem a vystavovatelem různých veletrhů po celé Evropě a v rámci těchto veletrhů se zároveň zajímáme o nejnovější trendy z odvětví.

Kvalifikovaný personál zaručí, že každý výrobek, který opouští naší výrobnu, je vyroben s maximální precizností a kvalitou. Pracovníci mají letité zkušenosti s výrobou produktů z plastu a naše firma je vlastníkem Evropské certifikace sváření (EPW). Za všechny výrobky je taktéž odpovědný manažer kvality, který pečlivě kontroluje každý vyrobený produkt předtím, než je odeslán ke koncovému zákazníkovi – u větších či specifických zakázek často dohlíží i na jejich předání a realizaci v místě zákazníka.

Předností naší firmy je zároveň i fakt, že se zabýváme jak menšími zakázkami pro soukromé osoby, tak velkými a složitými zakázkami pro největší české i zahraniční firmy podnikající ve zdravotnictví, chemickém průmyslu, energetice, chovu zvěře, rybolovu a další. Naším posledním velkým počinem je uzavřená spolupráce s britskou firmou BASEMENT 4 SPACE LIMITED, pro kterou jsme jediní a výhradní dodavatelé podzemních plastových sklepů pro Londýn a jeho okolí.

Myslíme vždy na našeho zákazníka, který je pro nás prioritou a jeho spokojenost hnacím motorem.

Motto: „Firma, kde preciznost a kvalita našly své místo!“

 

Kontakt:

ITMS plast s. r. o.
Vítězslava Nezvala 977 (areál Habitat - Dowo)
675 71 Náměšť nad Oslavou

E-mail: info@itms-plast.cz


Web:

www.itms-plast.cz

www.jimka.cz

www.bazeny-nemo.cz

www.plastove-sklepy.cz

www.septik.cz


Facebook: www.facebook.com/ITMSplast

Instagram: www.instagram.com/itmsplast

 

 


Podporujeme

Domov bez zámku Rafael dětem Dobrý anděl For help Paprsek naděje