Reference

Libor Ondrušek

Černošice

U firmy ITMS plast jsem si objednal kruhovou samonosnou jímku JKS-10b s čerpadlem a přečerpávací jímku PJS-b s čerpadlem. Před dodáním se mnou aktivně komunikoval pan Sklenář a dojasnili jsme všechny možné detaily, jak technické tak obchodní. Spoustu věcí mi vysvětlil a já se mohl bez problémů rozhodnout jakou variantu zvolit. Dostal jsem velký prostor pro výběr typu čerpadla.

Objednané zboží mi dovezl řidič ve sjednaný den a velmi ochotně mi pomohl umístit obě nádrže na stavbu za plot.

S výrobky, cenou i službou jsem velmi spokojen a můžu Vaši firmu s klidným svědomím doporučit svým známým.

Celý článek

Jan Hlava

Stará Boleslav

Se společností ITMS plast jsem byl velice spokojený. Nabízené produkty jsou z mého pohledu velice kvalitní.
Od objednání až po dodání mi byl personál společnosti k dispozici. Nebyl problém domluvit se na termínu dodání i řidič byl velice nápomocný. Za mě velká spokojenost a mohu pouze doporučit.

Celý článek

Aleš Šrámek

Zastávka u Brna

Dobrý den,
při rekonstrukci hřbitova v Babicích u Rosic jsme potřebovali jímku a vodoměrnou šachtu, vzhledem k velmi dobrým zkušenostem s firmou ITMSplast jsme opět pokračovali ve velice dobré spolupráci a použili jejich výrobky, výše uvedenou firmu vzhledem k těmto zkušenostem doporučujeme.

Celý článek

Martin Křivánek

Slavětice

Pro naše realizované stavby vybíráme z široké škály produktů společnosti ITMS plast s r.o.. Profesionální přístup, komunikace, spolehlivost a v neposlední řadě v případě potřeby i nadstandardní doba dodání. Opravdu spokojenost a doporučuji.

Celý článek

Ing. Hubert Volek

Albrechtice

Spolupráce a komunikace s firmou ITMS plast s. r. o. a celým jejím kolektivem probíhala vždy dle předem stanovených dohod. Termín s dodáním vybraných prvků na stavbu byl dodržen. Prvky plní dané technické požadavky, jsou kvalitní a za přijatelnou cenu. Nadále s firmou ITMS plast s.r.o. spolupracujeme a jsme naprosto spokojeni.

Firmu ITMS plast s.r.o. doporučujeme novým zákazníkům.

Celý článek

Pavla Balejová

Nový Knín

Rychlé dodání i výroba samonosného septiku, výborná a vstřícná komunikace. Dobrá cena výrobku. Vřele doporučuji.

Celý článek

Josef Mareš

Horní Tašovice

Dobry den,

byl jsem se vším velmi spokojený, vše proběhlo v pořádku, děkuji.

Celý článek

Tomáš Knápek

Lochovice

Vřele doporučuji všem svépomocníkům, co hledají řešení pro nádrž na dešťovou vodu za dobrou cenu. Velmi rychlé dodání s profesionální komunikací.

Celý článek

Marie Metelcová

České Budějovice

Se společností ITMS plast jsme byli více než spokojeni. Již od prvního telefonického rozhovoru nám bylo jasno, že přístup k zákazníkovi je pro ně prioritní. Firma nám vyšla vstříc prakticky se vším, co jsme potřebovali - jak s termínem dodávky, tak se specifickými požadavky na jímku, problém nebyl ani s dopravou. Jímka je již plně funkční a my maximálně spokojení. Přejeme celému kolektivu spoustu dalších spokojených zákazníků a firmu všem vřele doporučujeme!

Celý článek

František Kaláb

Žďár nad Sázavou

Dobrý den, s jímkou jsem spokojen, komunikace byla dobrá, takže chválím!

Celý článek

Podporujeme

Domov bez zámku Rafael dětem Dobrý anděl For help Paprsek naděje